Reference

 • Trutnov

  Rekonstrukce koupelny

  Rekonstrukce koupelny

  Zadání:
  Koupelna 3.5x 3m kompletně zrekonstruovat jde o RD, koupelna přistavěna z plynosilikátu.

  Hodnocení:
  Ve výsledku jsem jakž takž spokojen.

  KOMENTÁŘ DODAVATELE K HODNOCENÍ: Jakž takž spokojen nezní moc dobře, ale ke spokojenosti by už byli potřeba jen čáry a to neumíme. Vyšli jsme ve všem vstříc a volba materiálu, která dělá výsledek byla na zákazníkovi. S tím v jakém prostoru a podmínkách vše probíhalo jsme odvedli maximum, ale už bych to opakovat nechtěl.

  Černý Důl

  Drobné stavební práce - Cihlářka, Černý Důl

  Drobné stavební práce - Cihlářka, Černý Důl

  Zadání:
  Dobry den, poptavam drobné stavební práce v rozsahu
  - demontáž interiérových dveřních obložek, posun dveřního otvoru o 15 cm (vyříznutí zdi a dozdění, perlinka, štuk), posun elektro (vypínač), osazení dveřních obložek na podlaze, dolepení dlažby.
  - sundani obkladu kuchynska linka a umeleho kamene na stene cca 6 m2
  - drobné elektro práce, příprava rozvodů pro kuchyňskou linku

  Dále truhlářské práce :
  - úprava, dopasování kuchyňské linky IKEA do atyp prostoru, případně nabídka zpracování celé kuchyně
  - výměna čelních panelů vestavěné skříně rozměr 3 m x 1 m - 2 kusy

  Hodnocení:
  Velice dobra komunikace, rychlost, serioznost a kvalita odvedených prací.

 • Semily

  Výměna dřevěných štítů a zateplení na chalupě

  Výměna dřevěných štítů a zateplení na chalupě

  Zadání:
  Dva dřevěné štíty na patrové, zděné chalupě sundat a nahradit, včetně vhodného zateplení. Můžete přijet zaměřit v příštích 14 dnech a navrhnout cenu? Místo: Kozákov

  Hodnocení:
  Práci nakonec neprovedl pan Luštinec sám ale jeho subdodavatel. Jediným větším problémem byly hned chyby v zaměření plochy, které vedly k podstřelení kalkulace

  Jablonec n/N

  Rekonstrukce koupelny

  Rekonstrukce koupelny

  Zadání:
  Dobrý den, poptáváme 3 druhy akcí
  a) co nejdříve - u jednoho ze dvou závěsných WC Geberit nám po spláchnutí vypouštěcí zařízení neuzavře a dál protéká voda (resp. zatím uzavře až na několikátý pokus), rádi bychom pro jistotu nechali revidovat - patrně odstranit vodní kámen - u obou WC (odpad vyveden do aerobní ČOV omezující užití chemie zejména s obsahem chloru)
  b) příležitostně u sprchového koutu TEIKO vyměnit oloupanou tyč, po níž se posunuje držák "ruční" sprchy a odstranit kapání kohoutu při nastavení nátoku vody do dolní vaničky
  c) kdykoli v průběhu 1. pololetí 2018 nahradit větší vanu s masážními tryskami běžnou menší vanou - dosavadní téměř neužívaná i proto, že její větší obsah koliduje s kapacitou výše uvedené malé domácí aerobní ČOV bydlíme v Jablonci nad Nisou - Rýnovicích

  Hodnocení:
  S dílčím odstupem a po zvážení mohu konstatovat, že jsme s "realizací" spokojeni nadmíru, byť a patrně naštěstí neproběhla podle našich původních představ.
  Prvá část - protékající zastavěné závěsné WC bylo přes jeho atypické provedení vyřešeno po dohodě hned prvý pracovní den po zadání objednávky.
  Druhá část - současně obratem identifikována příčina unikající vody sprchového koutu a navrženB-plán výměny zabudované tyče se závěrem pro oba vadné díly: jde o starší typ, pro který je vhodné se nejprve obrátit na výrobce schopného dodat původní originální díly.
  Třetí část - výměna vany - po drobné úpravě nastavení a posouzení stavu stávající vany společně s p. Luštincem posouzena všechna pro a proti současného a požadovaného stavu s jednoznačným závěrem ponechat stav současný.
  Vedle toho p. Luštinec s profesionálním nadhledem doporučil praktické řešení dalších drobností, jichž jsme se mimo rámec původního zadání dotkli.
  Skutečná cena práce nevýznamná, vysoce převážena efektem praktického pohledu a odborných rad.

 • Liberec

  Rekonstrukce půdních prostor

  Zadání:
  Rekonstrukce pudy. Zhotovení bytu cca 1+4 . Plocha asi 100 m2. Zateplení i bočních stěn, také asi 100 m2. 14 oken. Odpady, voda a elektřina jsou jiz přivedeny na pudu. Vytápění bytu elektřinou - přímotopy a příp. i v podlaze. Trámy a střešní krytina je v pořádku. Vse až do sádrokartonu, koupelny a WC. Podlahy pouze základní desky. Zateplení stříkanou PUR penou. Plán realizace - léto tohoto roku

  Hodnocení:
  S realizací veškerých prací jsem velmi spokojen. Pokud bych se rozhodoval znovu, či pro jinou zakázku, volil bych znovu firmu pana Luštince. Myslím, že přiložená fotodokumentace mluví sama za sebe.

  Praha

  Dokončení stavby RD od převzetí hrubé stavby

  Zadání:
  Po převzetí hrubé stavby dokončit práce potřebné k možnému nastěhování. Zateplení a dostavba podkroví, Zhotovení skladby příček a podlah se zvukovou izolací, venkovní a vnitřní omítky, elektro, instalace, finální hydroizolace, podlahové topení, zařízení a obklad koupelen, koordinace subdodávek, dotažení administrativy ke kolaudaci, venkovní úpravy terénu, opěrné zdi, zámková dlažba,...

  Hodnocení:
  Pan Luštinec (Detailtech) stavbu přebíral v situaci, kdy jsme se museli rozloučit s předchozím dodavatelem, který ji nezvládl. Spolupráce s ním byla výborná a můžeme jen vřele doporučit.

  Zmínit bychom chtěli především tyto aspekty:
  - velmi zodpovědný přístup (pečlivé nastudování dokumentace a přemýšlení o ní; nabízení alternativních řešení cenově výhodnějších nebo technicky lepších; realistické kalkulace);
  - radost z dobře udělané práce, otevřenýpřístup a ochota se učit, jít do nových věcí (a zároveň díky pečlivosti a zodpovědnosti jejich bezproblémové zvládnutí);
  - velmi dobrá komunikace (i když ojediněle došlo k drobným nedorozuměním, především při emailové komunikaci, vždycky se podařilo věc rychle vyřešit), pan Luštinec dobře jedná i s dalšími stranami (projektanti, sousedé, dodavatelé, spolupracovníci);
  - atmosféra důvěry - pan Luštinec otevřeně řekne, když se mu něco nezdá, přizná, když něco neumí dělat, věří svým kolegům a jedná tak, že se dá věřit jemu;
  - v neposlední řadě skvělý výsledek, v kterém se nám dobře bydlí.

 • Praha

  Přístavba - dřevostavba, dřevěná zateplená fasáda

  Přístavba - dřevostavba, dřevěná zateplená fasáda

  Zadání:
  Zhotovení přístavby 40m2 k rodinnému domu a s tím související interiérové úpravy . Kompletní změna exteriéru původního objektu při zateplení vatou a obkladem provětrávanou dřevěnou fasádou z modřínu.

  Hodnocení:
  S realizací jsme moc spokojení, Výborné jednání - dohodnout lze prakticky cokoli. Termíny víceméně dodrženy - ještě jsme hodně věcí řešili za pochodu tj. termín předání nešel pevně stanovit. Cena super!
  Žádné reklamace jsme zatím neřešili.
  Výborná práce se dřevem, krásná dřevěná fasáda se zateplením a odvětráním - doporučujeme!!!

  Praha

  Oprava a zateplení dřevěné fasády

  Oprava a zateplení dřevěné fasády

  Zadání:
  Oprava zdi cca 60m2 + zateplení, ošetření dřeva, zabezpečení lešení - viz foto.

  Hodnocení:
  Maximálni spokojenost, profesionální a přátelský přístup - dosud nejlepší v CR! Velice příjemná zkušenost. Vřele doporučuji!

 • Nová Paka

  Rekonstrukce chaty

  Rekonstrukce chaty

  Zadání:
  Jedná se o rekonstrukci chaty, kde dřevěná veranda by měla být vyzděna, udělána nová podlaha. Zadní část rozšířena a vybudována koupelna společně s WC, které tam nyní je. Dále se jedná o výměnu oken - dřevěných a nové obložení chaty dřevem a o výměnu nosného dřevěného trámu, který drží roh střechy. Výměna střešní krytiny a oprava komínu. Provedení nových rozvodůelektřiny v celé chatě. Dále by se jednalo o teréní úpravy svažitého pozemku u chaty. Chata je umístěna v obci Štěpanice u Nové Paky. Je to chata menší velikosti, která se skládá z verandy, v dolním patře garáž, v přízemí 1 obytná místnost s kuchyní a v podkroví spací místnost. Při rekonstrukci by nemělo jít o změnu užívání a vzhledu chaty. Rádi bychom, aby nám byl zpracován i projekt firmou, tak abychom mohli ohlásit stavbu příslušnému stavebnímu úřadu. Termín realizace bychom si představovali co nejdříve, nejpozději začít s rekonstrukcí na jaře 2013. Hlavní požadavky na firmu je kvalita odvedené práce, spolehlivost, ochota a vstřícnost.

  Hodnocení:
  S výskedkem jsme více než spokojeni. Co bylo domluveno, bylo splněno. Firmu můžeme jen doporučit.

  Liberec

  Rekonstrukce podkroví

  Rekonstrukce podkroví

  Zadání:
  Dobrý den. Poptávám rekonstrukci podkroví RD. Podkroví bylo obýváno před 10 lety - nyní je nová střecha, nadkrokvová izolace a střešní okna.

  Rozsah prací je cca následující:
  Je nutné strhnout palubky, zateplit střechu i z vnitřní strany, zateplit - odhlučnit podlahu (škvára)+ vyrovnání osb deskami.Snížení podhledů, obložení sádrokartonem. Topení je rozvedeno, ale je potřeba ještě cca 1-2 radiátory přidat. Elektřina arozvody musí být udělány nově... Součástí podkroví je i koupelna, ta se musí udělat celá i dispozičně. více info na místě.
  Předpokládáná realizace - duben 2013. V případě oboustranné spokojenosti po našem nastěhování bude následovat bezprostředně rekonstrukce bytu 2+1 o patro níže.

  Hodnocení:
  S výsledkem jsem velice spokojen. Skvělá domluva, ochota řešit celou řadu neočekávaných dílčích problémů (uhnilé krokve, nedořešená izolace kolem okna, apod), které se při realizaci objeví. Celý team Detailtech jsou příjemní, ochotní a pracovití lidé. Plní sliby, chodí včas, práce je baví. Dále bych vyzdvihl smysl pro citlivé řešení a v neposlední řadě ochotu přiznat svou chybu, (pokud se výjimečněněco nepovede na 100%).
  Neměnil bych, jsem rád, že jsem si je vybral a mohu firmu pana Luštince vřele doporučit každému, kdo potřebuje řešit rekonstrukci podobného rozsahu.

 • Sojovice

  Výroba vazníkové střechy na klíč

  Výroba vazníkové střechy na klíč

  Zadání:
  Ráda bych se zeptala, jeslti děláte i vazníkové střechy, popř na nějakou cenovou nabídku, plány bych poslala popř. pokrytí krytinou Bramac tegalit. více mailem. Jsme z Břežan II, díky za info, s pozdravem K.Zemanová

  Hodnocení:
  S realizací jsme byly naprosto spokojeni, komunikace výborná, rychlá a kvalitně odvedená práce. Určitě toto není poslední zakázka, kterou této firmě zadáváme..

  Rynoltice

  Dokončení rekonstrukce chalupy

  Dokončení rekonstrukce chalupy

  Zadání:
  Do nově rekonstruované chalupy v Rynolticích (okr. Liberec) poptáváme:

  1. Zbroušení a nalakování nově položené prkenné podlahy (3 pokoje) a nalakování stropů.
  2. Předělání rozvodů ve sprchovém koutu a drobné úpravy jako je napojení umyvadla, odpadu, WC. Dodávka umyvadla a baterií na umyvadlo a sprchový kout.
  3. Dodávku a montáž dřevěných interiérových dvěří (12ks) a montáž původních vstupních dvěří.
  4. Zateplení fasády polystyrenem a obložení prkny (falešnými trámy) - vč. dodávky. Součástí by měly být i drobné zednické práce a úpravy původní zděné fasády.
  5. Dodávku a montáž okapů.

  Chalupa byla původně roubená. V rámci rekonstrukce byla roubená část nahrazena Ytongem, plánuje se falešné obložení trámy, aby byl zachován původní ráz chalupy.
  Bohužel firma, která chalupu rekonstruovala nebude realizovat práce naplánované ve druhé fázi. Jednotlivé dodělky tedy chceme realizovat samostatně. Je možné se ozývat s nabídkami na samostatné práce, popř. na jejich kompletní zajištění.

  Předpokládáme, že asi nebude možné konkurovat cenou, jelikož pro přesné nacenění bude nutná návštěva na místě. Rozhodujícím kritériem pro naši volbu tedy bude termín zahájení prací a současně kvalitní reference firmy.

  Hodnocení:
  S realizací jsem velmi spokojen. Z počátku sice chvíli trvalo, než jsme se dohodli na rozsahu prací a výsledné ceně - což je u rekonstrukcí vždy trochu komplikované - ale po uzavření smlouvy vše probíhalo přesně podle vzájemné dohody.

  Zejména bych chtěl vyzdvihnout ochotu pana Luštince řešit problémy předchozích dodavatelů stavby, se kterým i se při dokončování rekonstrukce potkával, jeho smysl pro detail a zodpovědnost vůči nám jako zadavatelům. V průběhu rekonstrukce jsme se ani jednou nedostali do sporu, veškerá komunikace probíhala v klidu a férově.

  Snad bude dostačující referencí prohlášení, že pro další stavební práce (nejen na naší chalupě) oslovím opět firmu Detailtech pana Luštince.

 • Jablonné v Podještědí

  Rekonstrukce dřevěné stodoly

  Rekonstrukce dřevěné stodoly

  Zadání:
  jednalo by se patrně o výměnu trámu. Situace je taková: jeden rohový vertikální trám sklouznul z podložky a celý roh stodoly si ,,sednul,, Pořebujeme to zvednout a vrátit do původní polohy, případně vyměnit poškozený trám. Jinak je stodola v dobrém stavu.

  Hodnocení:
  Jsme velmi spokojeni s průběhem i výsledkem. Přestože naše zakázka byla poměrně nezáživná, firma Detailtech se jí zhostila s plnou péčí ovšem bez zbytečných prací a nákladů navíc. Kéž by bylo víc takových řemeslníků.

  Kladno

  Plastová okna + vchodové dveře

  Plastová okna + vchodové dveře

  Zadání:
  Realizace výměny starých dřevěných za plastová okna v RD, celkem 6 oken + vchodové dveře.
  Cenovou nabídku očekávám až po vyměření a kalkulaci, nicméně žádné luxusní ani předražené okna fakt nepoptávám :-)
  Cena bude jedním z rozhodujících faktorů.
  Termín realizace květen, červen.

  Hodnocení:
  Dalo by se říct skoro všechno na jedničku...

  Bohužel podstatnou kaňkou byly nekvalitně odvedené zednické práce, což mělo za následek poskytnutí slevy z dohodnuté ceny. V rámci zachování objektivity a smyslnosti těchto referencí proto nemůžu udělit maximální hodnocení.

  V ostatních ohledech mohu firmu jednoznačně doporučit.

  Odpověď:
  Za zedníka se ještě jednou omlouvám. Byl doporučenou náhradou za našeho ověřeného a bohužel neměl svůj den. Další spolupráce s ním byla ukončena.

 • Kněžmost

  Střecha na rekreační chalupě

  Střecha na rekreační chalupě

  Zadání:
  Hledám firmu, která je schopna odstranit stávající eternitovou krytinu z rekreační chalupy v obci Malobratřice, pošta Kněžmost, a pokrýt ji včetně klempířských prvků buď asfaltovým šindelem nebo plechem. Termín dle dohody.

  Hodnocení:
  Jedná se o opravdové profesionály v oblasti rekonstrukce dřevostaveb a především střech. Jsou to nadšenci, kteří chtějí odvest perfektní práci protože jim samotným to dělá radost, což je dnes něco zcela mimořádného. Používají technologii která zatím není u nás obvyklá, nicméně výsledek je naprosto špičkový jak v použité technologii, tak i v kvalitě použitých materiálů, jakož i v estetické formě.Ctí a dodržují sjednaná a dohodnutá pravidla, cenu, termín. Ve snaze o co nejlepší výsledek své práce doporučí a provedou i práce nad sjednaný rozsah.

  Kdo má zájem o opravdu kvalitní práci s dobrou a ohleduplnou partou odborníků, vřele Vám doporučuji využít nabídky této firmy .
  Spokojený klient: M.Topinka tel.: 603 973 604

  Blatná

  Výměna oken a vchodových dveří za plastová

  Výměna oken a vchodových dveří za plastová

  Zadání:
  Po předběžné cenové nabídce proběhlo přesné zaměření pro výrobu a za tři týdny demontáž původních oken a dveří a instalace nových plastových rehau s dekorem dřeva. Práce zahrnovala drobné zednické začištění a truhlářské úpravy venkovní dřevěné fasády.

  Hodnocení:
  Tuto firmu mohu všem jen doporučit. Dala jsem na doporučení mé známé a udělala jsem opravdu dobře. S firmou bylo od začátku velmi příjemné a otevřené jednání. Cenová nabídka odpovídala a nedošlo k navýšení ceny, jak občas u firem bývá obvyklé. Provedení proběhlo taktéž v předem daném termínu.
  Kdyby byly všechny firmy jako tato, tak je radost stavět či renovovat.
  Vřele DOPORUČUJI.
  Přeji hezký den Michaela

 • Černý Důl

  Keramický obklad koupelny, sprchového koutu a vaničky

  Keramický obklad koupelny, sprchového koutu a vaničky

  Zadání:
  Standardní keramický obklad kolem koupelny, včetně sprchového koutu a mozaiky na vyzděné vaničce.

  Hodnocení:
  S realizací obkladu celé koupelny jsem byl nad míru spokojen. Vše bylo provedeno kvalitně s naprostou precizností a ochotou v domluveném temínu.

  Praha

  Výměna oken za Plastová REHAU

  Výměna oken za Plastová REHAU

  Zadání:
  Po zaměření a cenové nabídce proběhla výměna 3ks tříkřídlých oken v panelovém domě v Kadani s následným zednickým začištěním a instalací parapetů.
  Použita byla plastová okna REHAU.

  Hodnocení:
  Jsem spokojena s vaší prací. Ještě jednou děkuji. Komunikace byla výborná.

 • Liberec

  Osazení střešního okna

  Osazení střešního okna

  Zadání:
  Poptávám opravu osazení 2ks střešních oken. Demontáž tašek v rozsahu cca 10m2 u každého okna, demontáž okna, oprava latí, oprava parazábrany, zpětná montáž okna a zakrytí krytiny. Spěchá. Fólii i hranoly (latě) mám. Jen práce. Práce v rozsahu max. 1 den. Liberec

  Hodnocení:
  S realizací jsem spokojen na nejvyšší míru. Flexibilní, ochotní, šikovní, spolehliví. Vřele doporučuji.

  Jablonec nad Nisou

  Zhotovení stolu na zakázku

  Zhotovení stolu na zakázku

  Zadání:
  Stůl byl zhotoven z materiálu z demolice stavby a patří do selského stavení.

  Hodnocení:
  Byla jsem spokojená. Velmi doporučuju.

 • Jablonec nad Nisou

  Návrh a realizace koupelny

  Návrh a realizace koupelny

  Zadání:
  Výstavba bytové jednotky v podkrový, která vyžadovala zakomponování koupelny do prostoru. Použití sádrokartonových příček a keramických obkladů vytvořilo prostor pro vanu, sprchový kout, závěsný záchod a umyvadlo.

  Hodnocení:
  Byl jsem velice spokojen jak s vypracovaným návrhem, tak i s realizací koupelny. Umístění vany, sprchového koutu, umyvadla i WC je velice vydařené. S koupelnou jsem nadmíru spokojen. Žádné nedostatky jsem zatím neobjevil. Co se týče ceny a kvality zpracování, tak za velice příjemnou cenu je kvalita stoprocentní. Mé očekáváni to naplnilo. Nic bych neměnil. Koupelna včetně zařízení a provedeníje velice dobře sladěna a zanechává příjemný dojem.

  Černý Důl

  Rekonstrukce a nátěr střechy na chalupě

  Rekonstrukce a nátěr střechy na chalupě

  Zadání:
  Výměna poškozených eternitových tašek, omytí a následný nátěr eternalem.

  Hodnocení:
  Práce byla provedena v krátkém termínu a dohodnuté podmínky byly dodrženy, barva na staré streše drží uz tři roky a tašky se neuvolnily ani v krutých podmínkách letošní zimy.

© 2022 Stavby Luštinec